BİZ KİM MİYİZ?

Bizim, kahve ile olan ilk buluşmamız 1998 yılında başladı. O dönemlerde Türkiye yeni yeni “coffee shoplarla” tanışıyor, yeni lezzetler sıcak ve samimi sohbetlerin vazgeçilmezi haline gelmeye başlıyordu. “Cafe latteler”, “espressolar”, “cafe mochalar” yeni bir trendin ülkemizde hızlı bir şekilde ilerleyeceğinin sinyallerini vermeye başlıyordu.

Bizlerde bu süreçteki yerimizi almış ve dönemin iyi markalarında çekirdeği çekirdekten öğrenmemiz gerekir diyerek önce baristalık, sonra eğitmenlik ve sonrasında yöneticilik pozisyonlarını müteakip bir beyin takımı oluşturarak, edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri artık sahada daha fazla göstermenin doğru olacağına karar vermiştik.   

Başta kafe ve restoran gruplarının tedariklerini ve onların daha iyi bir kahve sunumu yapabilmeleri için yaptığımız iş ortaklıklarından sonra tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla gelişen ve her geçen gün yeniden şekillenen kahve sunumları, demleme yöntemleri ile birlikte kahve artık hayatımızın bir vazgeçilmezi haline gelmişti. 

Artık bizde, yıların vermiş olduğu birikimlerimizi yeniliklerle birlikte harmanlayıp özenle seçilmiş kahve çekirdeklerini, en iyi kalitede ve en iyi fiyat politikasıyla daha fazla kitleye ulaştırmak için yeniden bir başlangıç yaptık. Bu süreçte iş birlikteliği yaptığımız ve alanında öncü olan PANY-POLY GIDA TİC LTD ŞTİ VE KÖKEL KURUKAHVE, YG 724 KAHVE MAKİNA GRUP, TEKNOÇELİK AŞ gibi firmalarında desteğini alarak siz kahve sevenlere en iyi hizmeti “kaliteli ürün doğru fiyat” politikasıyla buluşturmayı hedeflemekteyiz.

MİSYONUMUZ: 

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MUTLULUĞUNUN LEZZETLİ DEVAMLI ETMESİ

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Sizlere kahvekseni güvencesiyle hizmet verirken alışverişinizin keyifli, ürünlerinizin taze ve lezzetli olması için bütün gücümüzle çalışıyoruz.

KEYİFLİ ALIŞVERİŞ VE TAZE KAHVE KOKUSU İÇİN 

TAM ZAMANINDA TESLİM

Alışverişinizin bütün aşamalarının keyifli geçmesi için en hızlı yöntemlerle sizlerin hizmetinizdeyiz. Saat 16:00’ya kadar verilen içecek siparişlerinizi aynı gün kargoya veriyoruz. Ama tazelikten asla ödün vermiyoruz. Taze kahve kokusunu sizlere ulaştırmak için bütün siparişleriniz sizlerin tercihine göre kargoya verilmeden hemen önce hazırlanır ve özenle paketlenir. Hazırlama ve demleme ekipmanlarınızı ise siparişinizden hemen sonra son kez kontrol ediyor ve en geç üç iş gününde kargoya veriyoruz. 

Sizlere daha kaliteli, samimi ve hızlı hizmeti verebilmek adına bütün imkânları kullanmak ve bu esnada kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak en büyük önceliğimiz. Biz sizlere tek seferlik değil uzun vadeli hizmet etmek istiyoruz. Bunun için sizlerin görüşleri doğrultusunda var gücümüzle çalışacağız. Keyifli alışverişler dileriz.