Gizlilik politikası

Gizlilik Kuralları, Site Kullanım Şartları ve İletişimler ile Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Kahvekseni olarak bilgilerinizin gizliliği, kişisel verilerinizin korunması, saklanması, işlenmesi-kullanımı-imhası, ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda, aşağıda cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları-Politikası ve Uygulama-Kullanım Şartları geçerlidir.

Bilgilerinizin Gizliliği

Sizlerin sitemize girişi ile elde edilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerek çalışanlar kapsamında gerek ise internet alt yapısında gerekli önlemler teknolojik imkanlar ve maliyet ekseninde uygulanan idari yöntemler ile alınmıştır.

Sizlerin sitemizde yapmış olduğunuz gezintiler, kişisel bilgileriniz ve ödeme kapsamında vermiş olduğunuz bilgiler kapsamında;

 • Kişisel bilgileriniz sadece yasal zorunluluklar kapsamında saklanmakta ve yasal süreler göz önüne alınarak sizden talep gelmeksizin imha edilmektedir. Bu konu ile ilgili ayrıntılı işlemleri “Kişisel verilere erişim izni” kısmından her zaman ulaşabilirsiniz.
 • Sitemiz üzerinde yapmış olduğunuz gezintiler sadece internet alt yapısı tarafından sizlere daha iyi hizmet verebilmek maksadıyla ürün tavsiyeleri için işlenmekte ve herhangi bir kuruluş ile paylaşılmamaktadır. Öyle ki bu sürece ait bilgiler çalışan personelimiz dahi görmemekte sadece internet altyapımız tarafından işlenmektedir. Sizlere ihtiyacınız olan ürünleri ve ilgili ürünleri gösterebilmekten başka bir işlemde kullanılmamaktadır.
 • Ödeme kapsamında kullanmış olduğunuz kart ve şifre bilgileri ise şirketimizden bağımsız olarak banka ve kart kuruluşlarınızca online olarak aranızda gerçekleşmektedir. Söz konusu bu bilgiler tarafımızca görülmemekte ve kaydedilmemektedir.
 • Ayrıca diğer internet kullanıcıları tarafından sitemize yapmış olduğunuz üyelik bilgileriniz veya ödeme bilgileriniz görüntülenememektedir.

Kişisel Verilerinizin Korunması

Kişisel verilerinizi faaliyetlerimizi yürütebilmek için paylaştığımız tek yer kargo firmaları olup, bu konuda da bilmesi gereken prensibine uygun paylaşım yapılmaktadır. Siparişlerinizin sizlere ulaşabilmesi için gerekli bilgilerden daha fazlası paylaşılmamaktadır. Ancak, yasal yükümlülüklerimiz nedeniyle ve bunlarla sınırlı olmak üzere kişisel verilerinizi ve sitemizde yapmış olduğunuz gezinme bilgilerinizi yasal talepler doğrultusunda mahkemeler ve diğer kamu kurumları ile kişisel veriler paylaşılmaktadır. 

Kişisel Verilerinizin Saklanması, İşlenmesi, Kullanılması ve İmhası

Kahvekseni olarak biz; 

 • Siparişlerinizin durumunu sizlere aktarabilmek,
 • Her türlü şikâyetinizi değerlendirmek ve işleme almak, 
 • Ödemelerinizi işleme almak, 
 • Ürünlerimizi, hizmetlerimizi, iletişim yöntemlerimizi ve internet sitelerimizin İşlevselliğini geliştirmek 
 • Sizin için kişiselleştirilmiş ürünleri sizlere tanıtmak,
 • Ürün tavsiyeleri sunmak için sadece gerekli olan kişisel verilerinizi toplamakta, saklamakta ve işlemekteyiz.

Kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olduğu hallerde, keza veri sorumlusu/işleyen olarak her türlü hukuki yükümlülükleri yerine getirebilme için sadece yasal zorunluluk durumlarında, ayrıca hakların tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu olduğu durumlar ile temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusu/işleyen olarak burada ve yasalarda öngörülmüş meşru menfaatler için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu/gerekli olduğu hallerde, yasal süre içerisinde sadece resmi makamlar ile paylaşılma durumu olabilecektir.

Ticari Elektronik İletişim Yöntemlerimiz ve Sebepleri

Sizleriniz verdiği iletişim kanalları ile varsa siparişleriniz hakkında, kampanyalar, yeni ürünler, site içi güncellemeler ve sizlerin sorularına cevap vermek maksadıyla cep telefonu araması, sms, whatsapp, instagram ve email adresleriniz ticari iletişim aracı olarak kullanılmaktadır. Sizlerin talepleri doğrultusunda diğer iletişim yöntemleri de kullanılabilecektir. 

Diğer Hususlar

 • İletişim; sitemizde belirtilen iletişim kanalları ile her zaman görüş, öner ve şikâyetleriniz, sipariş durumunuz, ürün bilgileri ve şirketimiz hakkında bilmek istedikleriniz ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağız.
 • Alışverişlerinizde Tüketici İşlemleri; sizlerle aramızdaki iletişimler, bilgilendirmeler, bildirimler, tanıtım ve reklamlar neticesi bir ürün/hizmet satın alması söz konusu olursa anılan işlemler tüketici sözleşmesine tabidir. Tüketici sözleşmesi kendi şartlarında ve tarafları arasında uygulanır. Sitemizden alışverişlerinizde, her işlem sırasında göreceğiniz sipariş ön bilgilendirme formu-mesafeli satış sözleşmesi şartları geçerli olacaktır.
 • Site İçeriği Üzerinde Haklar; Sitemizdeki her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Şirketimize aittir.

SİZLERE DAHA KALİTELİ, SAMİMİ VE HIZLI HİZMETİ VEREBİLMEK ADINA BÜTÜN İMKÂNLARI KULLANMAK VE BU ESNADA KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK EN BÜYÜK ÖNCELİĞİMİZ. BİZ SİZLERE TEK SEFERLİK DEĞİL UZUN VADELİ HİZMET ETMEK İSTİYORUZ. BUNUN İÇİN SİZLERİN GÖRÜŞLERİ DOĞRULTUSUNDA VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.